YURT İÇİ DAĞITIM

Depolarımızdan ve müşterilerimizin depolarından İstanbul Avrupa yakası, tüm Trakya Bölgesi, İstanbul Anadolu bölgesi, Zonguldak ve Bursa’ya kadar tüm Doğu Marmara Bölgesinde her tüp ürün için farklı ölçülerde nakliye araçlarımızla dağıtım veya komple taşıma hizmeti vermekteyiz.

SERBEST DEPOLAMA

Gebze serbest depomuz
Balçık / Şekerpınar bölgesinde, 10.000 m2 lik yüksek tavanlı, rampalı, raflı depomuzda her cins ürün için serbest depolama ve katma değerli hizmetler vermekteyiz. Depomuz hem E5 kara yoluna hem de Kuzey Marmara otoyoluna bağlanan ara yol üzerinde yer almaktadır. Gebze OSB bölgesinin yanındadır.

Avrupa Serbest Depomuz
Avrupa bölgesinde yer almaktadır. 10.000 m2 lik kapalı depolama alanında İstanbul Avrupa yakası şehir içi dağıtılacak ürünlere uygun bir yapıdadır. Anadolu Yakası Serbest Depomuz Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İstanbul Anadolu yakasında yapılacak olan şehir içi dağıtımlara uygun bir yerleşimdedir.

Trakya Bölgesi Serbest Depomuz.
Tekirdağ’da yer almaktadır. 5.500 m2 lik kapalı raflı alanında Trakya bölge dağıtım amacıyla kullanılmaktadır.

GÜMRÜKLÜ DEPOLAMA ( ANTREPO )
Gebze Balçık Çayırova Antrepomuz
Derince ve Dilovası gümrüklerine bağlı, Gebze Balçık Çayırova bölgesinde yer alan toplam 10.000 m2 lik Antrepomuz raflı ve açık alan olarak gümrüklü ürünlere antrpo hizmeti vermektedir.

LOJİSTİK SÜREÇ YÖNETİMİ

Arpacı Lojistik müşterilerine sadece sadece lojistik olarak depolama ve dağıtım hizmetleri sunmakla kalmamaktadır. Bu hizmetlerin dışında,

hammaddeden tüketime kadara uzayan tedarik zinciri sürecindeki tüm hizmetleri yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Yurt dışından veya içinden ürünlerin farklı taşıma şekilleri ile taşınmasını, gümrük hizmetlerini, depolamasını, depo için katma değerli hizmetleri, stok yönetimini, dağıtımını, iade yönetimini, servis lojistiğini birbirine bağlı bir şekilde sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaca göre yapılanmış olup, hizmet vermektedir.

Hizmet verdiği firmalarla stratejik ortaklık çerçevesinde çalışmakta, tedarik zincirleri içindeki lojistik hizmetlerde ürün ve hizmet bazında yoğunlaşarak; gerek ölçek ekonomisinden, gerek teknik alt yapısının gücünden yararlanarak, hizmet kalitesini, hızını arttırmak ve maliyetlerini minimize etmeyi amaçlamıştır.

Lojistik süreç içinde görünürlüğü, bilgi paylaşımı, şeffaflığı hedeflemekte ve müşterileri ile, tedarikçileri ile kurmuş olduğu online bağlantılar ile lojistik hizmet vereceği ürünlerin proaktif bir şekilde bilgilerini almayı, depo hizmetlerinde şeffaflık yaratmayı, yükleme ve dağıtım hizmetlerini online olarak müşterilerinin takibine açmayı hedeflemektedir.

Lojistiğin ancak müşterileri kanalı ile son kullanıcılara; Doğru Ürünü Doğru Miktarda Doğru Biçimde Doğru Zamanda Doğru Kaynaktan Doğru Yolla Doğru Fiyatla

Teslim edilmesinin tüketici memnuniyeti sağlayabileceğini bilmekte ve iş süreçlerini buna göre planlamakta ve geliştirmektedir.

BİZE ULAŞIN

Herhangi bir sorunuz mu var?

TOP