İnsan Kaynakları Politikamız

AMACIMIZ

Hizmet verdiğimiz sektörde rakiplerimizin durumunu göz önünde bulundurmamıza rağmen, kendi çizgimizden ödün vermeden karlılık ve sürekliliği sağlayabilmektir.

"Zoru başarırız imkansız biraz zaman alır!..." felsefesiyle çıktık yola. Geleceğe dönük öngörümüzle sağlıklı ve doğru tercihlere odaklandık.

Sürekli gelişen ve değişen piyasa koşularına ayak uydurabilecek, yıllardır birlikte harikalar yarattığımız özel bir ekip oluşturduk. Çalışanların yetkinliklerini teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek için yıl içinde çeşitli eğitim imkanları sunmaktayız. Bununla birlikte çalışanlarımıza yönelik düzenlenen çeşitli sosyal aktivitelerimizde mevcuttur. İşteki başarımızı çalışanlarımızla paylaşmayı bir zevk bildik.

ORYANTASYON SÜRECİ

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın hızla şirketimize uyum sağlayabilmeleri için;
● Profesyonel ekibimizle tanışmaları
● İnsan kaynakları strateji ve uygulamaları
● Şirket tanıtımı, şirket vizyon ve hedefleri
● Satış ekibine katılacak arkadaşlara 15 gün uygulamalı eğitim verilir.
● Moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için uygun ortam sağlanır.

Bütün bu süreci zorlu hedeflere ulaşmada rol oynayan en değerli etken kuşkusuz insan kaynağımızdır.

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Amacımız şirket değerlerine uygun, şirketin yapısıyla örtüşen, insan kaynakları stratejilerine uygun, gelecekle ilgili öngörüsü olan, kendini iyi ifade edebilen, sonuç odaklı özgüveni yüksek ve asla heyecanını yitirmeyen takım arkadaşlarıyla çalışabilmek. Bununla birlikte yaratıcı ve girişimci olduğuna inanan, farkı ortaya çıkarabilen, müşteri duyarlılığını gözetecek ve aynı zamanda kendini ve takım arkadaşlarını geliştirmeyi görev bilen arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Almış olduğu eğitimler, katıldığı sertifika programları ve bizimle uyumu diğer önemli hususlardır. İnsan kaynaklarını şirketimizin hedefleri doğrultusunda etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen çalışanlar ve bu çalışanlara profesyonel bir iş ortamı yaratmak.

ARPACIOĞLU GROUP OLARAK HEDEFLERİMİZ

 • Süreklilik,
  ● Sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle hızlı büyümek,
  ● Şirketimizin reklamını doğru yapacak personelle çalışmak,
  ● Rekabete odaklanmak ve lider olabilmek,
  ● Bugüne kadar oluşturmuş olduğumuz imajımızdan taviz vermemek,
  ● Sektördeki teknoloji ve marka gücüne hakim olabilmek,
  ● Ulusal oyuncu olabilmek.

BİZE ULAŞIN

Herhangi bir sorunuz mu var?

TOP